Podporte nás     Kontakt

 

Čo je to Matrix Repatterning?

Matrix Repatterning je forma manuálnej (praktickej) terapie, ktorá sa aplikuje na hlbšie a hustejšie časti tela, ako je kostra (kosť) a husté vláknité tkanivá (fascia) spojené s vnútornými štruktúrami jadra.

Čo je to Matrix Repatterning?

Matrix Repatterning je prelomová manuálna terapia, ktorá obnovuje pohodu na neuveriteľnú úroveň, dokonca aj v mnohých náročných podmienkach. Proces hodnotenia rýchlo určí základný zdroj problému. Ošetrenie zahŕňa jemný tlak na uvoľnenie skrytých vzorcov hlbokého napätia v rámci tela. Táto klinicky overená, vedecky podložená metóda môže uľahčiť obnovu svalového tonusu, flexibility, pohyblivosti kĺbov a zmierniť široké spektrum stavov.

Zdroj: https://matrixforpractitioners.com/

Matrix Repatterning je forma manuálnej (praktickej) terapie, ktorá sa aplikuje na hlbšie a hustejšie časti tela, ako je kostra (kosť) a husté vláknité tkanivá (fascia) spojené s vnútornými štruktúrami jadra. Oblasti poranenia a napätia môžu byť presne lokalizované na základe zmeny mechanických a elektrických vlastností v týchto tkanivách. Ošetrenie spočíva v aplikácii jemného tlaku s cieľom uvoľniť napätie tkaniva, čo môže uľahčiť obnovenie svalového tonusu, pružnosti, pohyblivosti kĺbov a optimálnej biomechanickej funkcie.

Matrix Repatterning bol schopný preukázať merateľný úspech pri liečbe určitých štrukturálnych a funkčných porúch, ako sú:

  • Bolesť chrbta
  • Bolesť krku a ramien
  • Bolesti kolien, bedrových kĺbov
  • Syndróm karpálneho tunela
  • Bolesti hlavy, otras mozgu
  • Porucha TMJ
  • Poruchy panvy, inkontinencia
  • Chrápanie a spánkové apnoe

Zdroj: http://londonwesthealthcentre.com/services/matrix-repatterning/

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo