Podporte nás     Kontakt

 

Viete čo je Frontiers?

Viete čo je Frontiers?

Frontiers je 3. najcitovanejšie a 6. najväčšie vydavateľstvo výskumu a platforma otvorenej vedy.

https://www.frontiersin.org/about/mission

Hodnoty

Sme neochvejní vo svojom poslaní a naliehavo konáme, aby sme sprístupnili všetku vedu otvorene. Vieme, že na dosiahnutie tohto cieľa je nevyhnutný okamžitý a bezplatný prístup k vysokokvalitnému výskumu. Vďaka publikovaniu s otvoreným prístupom sa znalosti zdieľajú okamžite, bez obmedzení, čo umožňuje výskumníkom lepšie spolupracovať a rýchlejšie inovovať pri riešení kritických výziev, ktorým ako ľudstvo čelíme.

Vedci ovládajú modernú spoločnosť. Je to vďaka pokroku vo vede, že si užívame dlhšie, zdravšie a prosperujúcejšie životy ako kedykoľvek predtým v histórii ľudstva.

Preto každé naše rozhodnutie začína jednou úvahou: čo je najlepšie pre výskumníka – ľudí, ktorí vedu robia? Našou úlohou je poskytnúť svetovým vedcom najlepšie, najrýchlejšie a najefektívnejšie publikovanie.

Tento prístup tvorí základ našich základných hodnôt, o ktorých sme presvedčení, že sú kľúčové pre dosiahnutie nášho poslania.

Kontrolované štúdie fotobiomodulácie mozgu
zdroj: https://www.frontiersin.org/research-topics/24367/controlled-studies-of-brain-photobiomodulation#articles

 

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo