Podporte nás     Kontakt

 

Múdra huba

MudraHuba.sk

MudraHuba.sk

http://www.mudra-huba.sk/

Mikroorganizmus Pythium oligandrum z ríše Stramenopila–Alveolata - Rhizaria predstavuje predel medzi hubami a riasami. Pythium oligandrum preniká svojimi vláknami do buniek parazita (plesne alebo kvasinky) a čerpá z neho pre svoju výživu potrebné látky.

Na podklade výživovej a priestorovej kompetície tak vytláča z priestorov patogénne kožné huby. Podstatou pôsobenia mikroorganizmu Pythium oligandrum je produkcia enzýmov a parazitovanie na plesňových mikroorganizmoch.

Po splnení tejto úlohy (vyčerpanie parazita) mizne z tejto lokality (ľudské telo pre neho nie je prirodzené prostredie a nie je schopný sa v tomto prostredí adaptovať) a uvoľňuje priestor pre znovuosídlenie tzv. normálnou mikroflórou.

Použitá biotechnológia eliminuje plesne priamym parazitizmom a je odborníkmi považovaná za najbezpečnejšiu technológiu dostupnú na súčasnom trhu.

Použitie tohto mikroorganizmu je patentovo chránené v mnohých krajinách a regiónoch celého sveta.

Výskum mikroorganizmu Pythium oligandrum viedol k využitiu jeho schopnosti likvidovať plesne a kvasinky bezpečným spôsobom pre vývoj rôznych typov prípravkov schopných poskytnúť užívateľom dlhodobú a bezpečnú ochranu.

Pri náchylnosti pokožky k neduhom, ktoré nie sú vyvolané hubami, ako napríklad lupienka, atopický ekzém alebo živé rany diabetikov, pomáha prevážne enzymatickou formou.

Tu Vám predstavujeme prípravky, ktoré sú preverené laboratórnymi skúškami, vyhodnotením prípravkov, praktickým odskúšaním v nemocniciach, na klinikách i v ordináciach lekárov.

To všetko pod dohľadom popredných českých lekárských mikrobiológov a dermatológov.

U prípravkov neboli zaznamenané vedľajšie, ani nežiaduce účinky ani u skupiny osôb so zníženou imunitou a detí.

Vybrané prípravky uvedené na týchto stránkach sú dostupné v lekárňach v Českej a Slovenskej republike.

http://www.mudra-huba.sk/

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo